Haber

UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası, Pepsi® ve Ruffles® ev sahipliğinde İstanbul’a geldi

Dünyanın her yerinden takip edilecek ve 10 Haziran’da Atatürk Olimpiyat Stadı’ndan gerçekleştirilecek.

UEFA Şampiyonlar Ligi 2023 Finali için geri sayım başladı. Tüm kulüplerin hayali olan UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası, Pepsi ve Ruffles’ın ev sahipliğinde 27 Nisan Perşembe günü İstanbul’a geldi. Futbolseverler ikonik kupayı 27 ve 28 Nisan tarihlerinde İstanbul’da görebilecekler.

İstanbul, Cumhuriyetimizin 100. yılında Avrupa’nın en değerli futbol festivaline ev sahipliği yapacak. 10 Haziran’da Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi 2023 Finali öncesi UEFA Şampiyonlar Ligi’nin resmi ortakları Pepsi ve Ruffles’ın ev sahipliğinde tüm kulüplerin hayali olan UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası İstanbul’a geldi.
UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası 27 Nisan Perşembe günü Kanyon’da basın mensuplarıyla buluştu. 7,5 kilo ağırlığında ve 73,5 cm uzunluğunda olan gümüş kupa, Avrupa ile Asya’nın buluştuğu İstanbul’da bu yıl 68. kez havaya kaldırılacak. UEFA Şampiyonlar Ligi’nin altıncı kupası olan bu kupa, 2006 yılından beri kullanılmaktadır.

10 Haziran’da Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak büyük final öncesi heyecan, UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası’nın 27 Nisan Perşembe günü saat 14:30’dan 28 Nisan Cuma günü saat 21:00’e kadar sporseverlerin ziyaretine açılmasıyla doruğa ulaşacak, Kanyon AVM önünde kurulacak özel bir alanda. .

PepsiCo Türkiye İçecek Kategorisi Kıdemli Pazarlama Müdürü Aslı Başkan, “Pepsi olarak Avrupa futbolunun zirvesinde yer alan UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’ne destek vermekten gurur duyuyoruz. Bugünden yarın saat 21:00’e kadar İstanbul’da Kanyon AVM önünde sergilenecek olan Şampiyonlar Ligi kupasını futbolseverlere en yakın zamanda görme fırsatı sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Pepsi markamızla 2016 yılından bu yana dünyanın en heyecanlı sanatçılarının mutlaka izlenmesi gereken performanslarıyla UEFA Şampiyonlar Ligi Finaline imzamızı atıyoruz. Bu yıl, Pepsi’nin yeni adıyla Kick-Off Show’unda, Grammy ödüllü afro-beat yıldızı Burna Uzunluk ve yakında duyurusu yapılacak başka bir sanatçı, yılın en büyük spor etkinliğinden önce milyonlarca hayran tarafından izlenecek. ”

PepsiCo Türkiye Gıda Kategorisi Kıdemli Pazarlama Müdürü Seren Çankırı: “UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Resmi Sponsorları Pepsi ve Ruffles markalarımız adına ikonik UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası’nı İstanbul’da ağırlamaktan heyecan duyuyoruz. Ruffles olarak Türkiye’de futbolu uzun yıllardır destekliyoruz ve 10 Haziran’da kazanan grubun kaptanının kaldıracağı bu gümüş kupayı görmek bizim için gerçek bir onur. Biz de Ruffles’ın futbol vakfı kapsamında ülkemizde futbolda çeşitliliği ve kapsayıcılığı artırmak için ‘Girls on the Field’ sosyal girişimi ile iş birliği yaparak Türkiye’de kadın futbolunun gelişmesine ve toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanmasına katkıda bulunuyoruz. ”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu