Teknoloji

Kediyi kontrol ettiğimiz Stray’in Xbox versiyonu ESRB tarafından derecelendirildi.

 
Eğlence Yazılımları Derecelendirme Konseyi (ESRB), kediyi kontrol ettiğimiz macera oyunu Stray’in Xbox sürümlerini derecelendirdi. İlk etapta Twitter kullanıcısı “MACOS380” tarafından fark edildiği üzere Stray, ESRB sitesinde en son reytinglerden biri olarak listeleniyor ve Xbox One ve Xbox Series konsollarına geliyor. Bu da yakında oyunun Xbox sürümünün duyurulacağı anlamına geliyor.
 
Eleştirmenlerce beğenilen macera oyunu
 
 
 
Annapurna Interactive tarafından yayınlanan ve küçük çaplı Fransız stüdyosu BlueTwelve tarafından geliştirilen Stray, Temmuz 2022’de PS4, PS5 ve PC için piyasaya çıktı. Oyun, piyasaya çıktığında oyuncular ve medya tarafından büyük beğeni topladı. İlginç ve farklı olan oyunda bir kediyi kontrol ediyoruz ve çeşitli platform zorluklarını aşmaya çalışıyoruz.
 
Oyun kıyamet sonrası bir dünyayı aktarıyor ve bize bir sokak kedisinin kontrolünü veriyor. Surlarla çevrili bir şehre taşındıktan sonra bu şehri kediyle birlikte keşfedebilir ve şehrin robotik sakinleriyle etkileşime geçebiliriz. Bir düşüşten sonra geldiğimiz bu şehirden çıkış yolu ararken her türlü dert peşimizi bırakmıyor.
 
Eleştirmenlerce beğenilen Stray, PC’de 62.000’den fazla eşzamanlı oyuncuyla Annapurna’nın bugüne kadarki en iyi çıkış yapan oyunu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu