Haber

Kayserispor vazgeçilmez bir marka!

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
RHG Enertürk Power Stadyumu’nda düzenlenen imza törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Törene Memduh Büyükkılıç, Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Kayserispor Başkan Yardımcısı Nurettin Açıkalın, yeni teknik direktör Recep Uçar, sarı-kırmızılı takımın yöneticileri ile kentte görev yapan yerel ve yaygın basın mensupları katıldı.

Başkan Büyükkılıç törende yaptığı konuşmada birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı vererek Teknik Direktör Recep Uçar’a ‘hoş geldiniz’ dedi.

Kayserispor’un şehrin takımı olduğunu ifade eden Büyükkılıç, “Kayseri’miz bizim için önemli, Kayserispor bizim için vazgeçilmez bir marka değeridir, buna çok önem veriyoruz. Her şeyden önce bir şehir takımıdır, şehrimize sahip çıkmasını biliyor ve taraftarının yanında duruyor. Bu şehir değerlerine sahip çıkan bir şehir. “Kayserispor bizim için vazgeçilmezdir” dedi.

Destanı yazan Kayserispor taraftarlarına teşekkür eden Önder Büyükkılıç, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ve Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e çaba, samimiyet ve desteklerinden dolayı şükranlarını sundu.

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Hem takımımıza, hem şehrimize hem de camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. “Büyükşehir Belediye Başkanımız sağ olsun bizi yalnız bırakmadı ve imza törenimizi onurlandırdı” dedi.

Teknik Müdür Recep Uçar, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’ye, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e, milletvekillerine ve Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç başta olmak üzere herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından sarı-kırmızılı takımın yeni teknik direktörü Recep Uçar imza atarak Kayserispor ailesine katıldı. Törende başarılı teknik direktör Uçar, gazetecilerin sorularını yanıtlarken, Lider Büyükkılıç da Uçar’a üzerinde adının yazılı olduğu Mondihome Kayserispor forması hediye etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu