Teknoloji

Dead Island 2 Çıkış Tarihi Erken Taşındı

Deep Silver ve Dambuster Studios tarafından yapılan duyuru ile Ölü Ada 2 Çıkış tarihi bir hafta geriye çekildi. Bu yüzden oyunumuzu beklenenden daha erken alacağız. Dokuz yıllık bekleyiş böylece sona erecek. Detaylar burada.

Dead Island 2 ile tanışacağımız gün nihayet geliyor. Aslında 2014 yılında duyurulan oyunun geliştirme sürecinde epey karamsarlık yaşandı. Geliştirici üç kez değiştirildi. GamesCom 2022’deki dönüşünün ardından birçok erteleme haberiyle karşılaştık ancak dokuz yıla yakın süren beklenen toplantıyı Nisan ayında gerçekleştireceğiz.

Dead Island 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Son yayınlanan oynanış görüntülerinin ardından bugün prestij sahibi Deep Silver ve Dambuster Studios tarafından yapılan duyuru ile hem PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One hem de Xbox Series için geliştirilmekte olan Dead Island 2’nin geliştirme süreci belli oldu. tamamlandı ve çıkış tarihi 28 Nisan 2023 Cuma. 21 Nisan 2023 Cuma günü çekildi. Yani normalden bir hafta önce satışa çıkacak.

Bildiğiniz gibi bir oyunun final versiyonuna ulaşmak, cilalama aşamasının tamamlanıp fiziksel versiyonların seri baskıya gönderilmesi anlamına geliyor. Ancak Cyberpunk 2077 gibi bir istisna olsa da herhangi bir yeni erteleme haberiyle karşılaşmayacağız.

Önümüzde yaklaşık iki buçuk ay olduğu için promosyonlar elbette devam edecek. Öyleyse devam oyunuyla ilgili yeni detayları, fragmanları ve oynanış görüntülerini bekleyebiliriz.

Ölü Ada 2 Konu

Karantinaya alınmış, zombi istilasına uğramış Los Angeles şehrine yolculuk edecek ve virüs bulaştıktan sonra bağışıklığın ötesine geçen bir karakteri canlandıracağız. Nihai hedefimiz, etrafımızda olan diğer karakterlerle salgının arkasındaki sis perdesini açmaya çalışmak olacak. Elbette bu seviyede büyük bir hayatta kalma mücadelesi bizleri bekliyor olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu