Haber

Canik’te Köşe Temizliği

Canik Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi temizlik çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Canik Belediyesi ilçe genelinde yoğun bir şekilde sürdürdüğü temizlik çalışmalarını yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi de sürdürüyor. Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince belirlenen program kapsamında ilçede sokak ve sokaklar yıkanıyor. İlçedeki tüm parkları yıkayan ve özenle temizleyen gruplar, Ramazan Bayramı’nda çocukların ve ailelerin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda keyifli bir şekilde vakit geçirmeleri için hazır hale getirdi.

Canik’te Parklar Çocuklar İçin Hazır

Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı sağlıklı, hijyenik ve inançla geçirmesi için ilçede hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Grupların günler öncesinden planladığı bayram çalışmaları kapsamında ilçedeki parklar temizlenerek Ramazan Bayramı’na hazır hale getirildi. Çocukların ve ailelerin bayram boyunca sağlıklı ve keyifli bir şekilde vakit geçirebilmeleri için ekipler, ilçeye bağlı parklarda bulunan yıkama, biçme ve temizliği titizlikle gerçekleştirdi.

Caddeler ve Sokaklar Temizlendi

Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede vatandaşların yoğun olarak kullandığı cadde, sokak ve ortak yaşam alanlarını büyük bir titizlikle temizleyerek pırıl pırıl hale getirdi. Çöp konteynırlarının temizlik, bakım ve onarımını da yapan ekipler, Ramazan Bayramı için ilçenin her tarafını temizleyerek bayrama hazır hale getirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-serik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu