Haber

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Yeni Mersin İdmanyurdu Kulübüne Destek Çağrısında Bulundu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vaha Seçer, spor kulübü yönetiminin zor bir alan olduğunu belirterek, kent büyüklerinin Yeni Mersin İdmanyurdu Kulübü’ne destek vermesi gerektiğini belirtti.

Seçer, Yeni Mersin İdmanyurdu’nun ‘şehrinizin takımına sahip çıkın’ sloganıyla başlattığı ‘El Ele 1. Lig’ kampanyasının lansmanına katıldı. Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Yeni Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Metin Saltık, ilçe belediye başkanları, siyasi parti milletvekilleri, oda ve dernek yöneticilerinin katıldığı programda konuşan Lider Seçer, “Spor kulüplerinin hayatlarını sürdürebilmeleri için büyük bütçelere ihtiyaçları var. Uzun yıllardır profesyonel spor kulüpleri döngüsünde “Bunun sistematik ve istikrarlı bir şekilde sağlanması için çok çaba sarfedildi. Bazı şeylerde istikrarı sağlamak istiyorsanız sağlam bir temel atmanız ve onun üzerine inşa etmeniz gerekiyor” dedi.

“Şehrin ileri gelenlerinin bu takıma destek vermesi gerekiyor”

Mersin İdmanyurdu’na katkılarından bahseden Seçer, bu desteğin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini vurguladı. Kendisinin de kulüpte yöneticilik yaptığını belirten Seçer, bunun çok zor bir alan olduğunu vurgulayarak, “Kulüp yetkililerine ‘Siz bütçenizi yapın, konuşalım’ dedim. Size yapacağım katkıyı anlatayım. “Ben ‘Yukarı çıkabilir, aşağıya inemez’ dedim ve bunu da yaptık. Bu yıl da aynı şeyi söyledim ve ‘Bunu tanıtım sorunu haline getirmeyin, reklam sorunu haline getirmeyin’ dedim” dedi.

Seçer, Mersin İdmanyurdu’nun daha yüksek başarılara ulaşması için şehrin büyüklerinin takıma destek vermesi gerektiğini belirterek, “Bu işler parayla yapılır. Reklam vererek, sponsor olarak, gelir aktararak, bir proje hazırlayarak bununla ilişki kuracaklar.” çevre.” Kampanyanın başarılı geçmesini dilediğini belirten Seçer, “En önemlisi daha büyük katkılar sağlayacak çalışmaların yapılmasıdır. Mersin İdmanyurdu’na mevcut şartlarımız ve imkanlarımız doğrultusunda makul her türlü desteği vermeye hazırız. şu ana kadar bunu yaptık.” – MERSİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu