Haber

Kayseri Kocasinan’da Erkilet mesaisi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Tarihe geçecek Türkiye Yüzyılı’na yakışır hizmetler yaptıklarını belirten Kayseri’nin Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, Yeşil Mahalle ve Erkilet Bulvarı’nın adım adım güzelleştirdiklerini vurguladı.

Kentsel yenileme ile birlikte bölgenin gereksinimi olan toplumsal konutlar oluşturduklarına dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar, yapılan hizmetlerle ilçe sakinlerinin refah seviyesinin artmasını ve ömür kalitesinin daha da yükselmesini sağladıklarının altını çizerek; “Yeşil Mahalle’de hem Erkilet Bulvarı üzerinde güzelleştirme çalışmamız hem de buradan başlayarak kademe kademe mahallenin içerisine hakikat devam edecek çalışmalarımız, tüm süratiyle sürüyor. Bilhassa Erkilet Bulvarı üzerinde Yeşil Mahalle Bölgesi’nde devam eden çalışmaların nihayetinde eski köhne yapılar yıkıldı ve yeni konutlar ile işyerleri gün yüzüne çıktı. Ayrıyeten ana yol üzeri çağdaş bir park yapacağız ve çehreyi daha da güzelleştireceğiz. Bu bölgemizdeki çalışmalarımızı nihayete erdirdiğimiz vakit hem Erkilet Bulvarı hem de Yeşil Mahalle yeni bir görünüm kazanacak. Yeşil Mahalle’yi Yeni Kocasinan’a yakışır hale getireceğiz. Yapılan her çalışmanın sonucunda vatandaşlarımızın yaşayacağı huzurlu ve konforlu yeri ortaya çıkarmanın gayreti ve çabası içerisindeyiz. Kocasinan’ımızın her bir bölgesinde gerek kırsal gerekse merkezdeki mahallelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Amaçlarımıza hakikat emin adımlarla yürüyoruz. Yapılan çalışmaların kazasız belasız tamamlanmasını diliyor, kentimize ve ilçemize iyi olmasını temenni ediyorum” tabirlerini kullandı.

Kocasinan’ı muhtaçlıklar doğrultusunda adım adım tekrar şekillendirdiklerine dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar, yeni Kayseri’yi Kocasinan’da kurma noktasında çabalı çalışmalarının devam ettiğini de kelamlarına ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu