Haber

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İzmir’in Kurtuluş Yıldönümünü Kutladı

DÜZGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, “Dumlupınar’dan İzmir’e, işgalden bağımsızlığa şanlı zaferimiz… Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzü ve tüm istiklal kahramanlarımızı saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. Çiçek saçan İzmir’in kurtuluşu” Dağlarında ve güneşinde gümüş.” “Mutlu yıllar” diye paylaştı.

İYİ Parti Lideri Akşener, İzmir’in işgalden kurtuluşunun 101. yıl dönümü münasebetiyle X (Twitter) üzerinden bir açıklama paylaştı.

YETERLİ Partisi’nin sosyal medya hesabından yapılan Akşener; “Bağımsızlık yolunda ilk kurşunun atıldığı 9 Eylül 1922’de İzmir’imizin düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü kutlu olsun! Kurtuluş mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm Milli Mücadele kahramanlarımızı anıyoruz. saygı, rahmet ve minnetle” mesajı yayımladı:

“Dumlupınar’dan İzmir’e, işgalden bağımsızlığa kadar büyük zaferimiz… Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzü ve tüm istiklal kahramanlarımızı saygı, rahmet ve minnetle anıyorum. Dağlarına çiçekler, gümüşleri saçan İzmir’in kurtuluş yıldönümü kutlu olsun. güneş!”

hasanbeylihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu