Yaşam

Feyza Altun ilk kez özel hayatını anlattı: Beni sevmediği için tartıştığım kayınvalidem Seren Serengil’i aradı.

Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan ve sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu’nun üstlendiği Haber Mazeret programının bu haftaki konuğu, yer aldığı davalarla adından söz ettiren Feyza Altun oldu. İlker Sungurlar ile 2 yıl önce evlenen Altun, , kayınvalidesi hakkında, “İkimiz de birbirimizi sevmiyoruz. Beni sevmediği için Seren Serengil’i aradı.”

“İLKER’LE YAŞADIĞIMIZ SORUNLAR NEDENİYLE 6 YILDIR EVLENEMİYORUZ”

Evliliğiyle ilgili konuşan Feyza Altun, “İlker’le 6 yıllık birlikteliğimizin ardından evlendik. Bazı sorunlar yaşadık ama çok ayrıldık ve barıştık. İkimiz de ikinci kez evlendik. onun da bir çocuğu var. Çocuklarımızla güzel vakit geçiriyoruz. Evlendikten sonra daha sakin bir hayat yaşamaya başladık. “Hayatımda birçok kez kendimi tükürürken yakaladım, çok üzgünüm” dedi.

“SEREN SERENGİL EVLİ BİR ERKEKLE OLDUĞUMU SÖYLEDİ”

Reha Muhtar ve Deniz Uğur arasındaki velayet davasında karşılaştığı Seren Serengil ile yaşadığı tartışmayı anlatan Altun, sözlerine şöyle devam etti: “Seren Serengil’i sadece basından tanırdım, şimdi arkadaşız ve sevdiğim biri. çok seviyorum. Seren’le kavgamız kendi içindeki bir sorunu kişiselleştirmesinden kaynaklanıyor.” Bunun yüzünden oldu. Her şey benimle özel hayatımla ilgili göz teması kurmasıyla başladı. O dönemde ben de ona aşık oldum. Seren de benimkine benzer bir şeye takıntılıydı. Ben böyle olunca birbirimize sıkışıp kaldık. Adliyede birisiyle konuşurken ortama Seren girdi. Ben de onu takip ettim. “Sen kimsin ki karışıyorsun dedim. Ona kızdı. Ben şahsen söylemedim. Daha sonra Seren eşimden ve kayınvalidemden bahsetti. Benim evli bir adamla birlikte olduğumu söyledi. Ben de kendisine sordum. evli adam ve karısının kim olduğunu ortaya çıkarmak için.”

“EVLİ BİR ERKEKLE BİRLİKTE OLMADIM, MİZACIMIZA KARŞI”

“Hayatımın bir döneminde hayatıma evli bir adam girdi ama onunla seks yapmadım. Ahlaklı bir insan değilim. Evli bir erkeğin sadakat borcu karısına karşıdır. Benim mizacım evliliğe uygun değil. evli bir adamla. kıskançlıktan boğuluyorum. kesin boşanma kararını görene kadar kimseyle birlikte olmayacağım. seren herkese ‘metres’ dediği için ona çok kızdım. herkese metres demek hakarettir. gündüzleri kuşak, herkes kadınları suçluyor, erkeklerle konuşulmuyor. Evli bir erkekle birlikte olabilirdim, ne olurdu? Bana ne derlerdi? Aslında çıkıp söylerdim. Toplumda bunlar olurken , bir programa çıkıp parmaklarınızı sallayamazsınız. “Yarın bir gün evli bir adama aşık olabilirim. Ne olacak?”

“Kayınvalidem beni sevmediği için SEREN SERENGİL’İ ARADI”

Kalaycıoğlu’nun, “Senin için ‘Düşmana böyle gel’ diyorlar” dediğini anlatan Altun, “Kayınvalidem de aynı şeyi söylemelidir. Beni hiç sevmiyor. Ben sevmiyorum. onu da.Eşimle annesi arasındaki bağ beni ilgilendirmez.Seren Serengil ile tartıştığımız sırada kayınvalidem “Seren’i aramış.O yüzden Seren’i arayıp konuştum” dedi. Gece müvekkilim Deniz Uğur çocuğundan haber alamayınca bana ‘Seren’i arayıp çocuğumu sor’ dedi. İlk başta kabul etmedim ama sonra arayıp sordum. Sonra Seren’le yaşadıklarımızı konuşmaya başladım. Başladık. En başından konuşmak istemiştim, konuşulsaydı olaylar yaşanmazdı. bu noktaya geldik.Seren ile konuşurken içim bir çok dökmeye başladı ve onun sayesinde beni kaydetti.Seren’in ses kayıtlarını paylaşmadığını biliyorum.Hatalarımı yapmıştım. Kimin paylaştığı belli olacak Özel “Konuşmaları yayınlayarak suç işlediler, sonra da o konuşmalar yüzünden beni vurmaya çalıştılar. Kayınvalidem yüzünden özel hayatımda gergindim. Özel hayatımı ilk defa anlatıyorum.” Eşimi seviyorum, aşkımız devam etmeseydi ayrılırdık. Bize çok acı çektirdiler. Yaşadıklarımızdan kaotik bir diziydi. Korkuttular Hayatımda ben varım. Bu yüzden özel hayatımı paylaşmak istemediğim için karımı takipten çıktım. Özel hayatım beni yakıyor. Çünkü bir erkeği sevdim ve onunla birlikte olmak istedim, bana söylenecek hiçbir hakaret kalmadı. Kayınvalidem de bunun için oradaydı. “Birinin üzerine bir şey dökmek istesem ortalığa çıkamaz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu