Haber

Erentepe, İncircik ve Toptaş grup yolunda asfalt çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kumluca ilçesinde Erentepe-İncircik ve Toptaş küme yolunda asfalt çalışması yürütüyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, sorumluluk alanları dahilindeki kırsal alanlardaki çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı’na bağlı gruplar, altyapı çalışmaları tamamlanan Erentepe-İncircik ve Toptaşgrup yolunda yüzey asfalt çalışması yürütüyor.

 

KIRSALA 14 KM YÜZEY ASFALT

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Sorumlusu İsa Akdemir, çalışmayla ilgili şu bilgileri verdi: “Muhtarlar toplantısında Kumluca ilçesindeki Erentepe, İncircik ve Toptaş gruplarına ilişkin talep vardı. Asfalt öncesi altyapısını tamamladığımız grup yolunun tamamı 14 kilometre. Şu anda bu grup yolunun yüzey asfalt kaplamasını gerçekleştiriyoruz. En kısa sürede tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bölgede yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

BELEDİYE BAŞKANI BÖCEK’E TEŞEKKÜR

Belen Mahalle Muhtarı Hasan Acar, Erentepe, İncircik ve Toptaş kümesinin bozuk yollarından dolayı çok zorluk çektiklerini belirterek, “Kötü yolda araçlarımızın lastikleri patlıyordu ve kazalar oluyordu. Yükselen toz çevreye zarar veriyordu. Bu çalışmayla rahat bir ulaşıma sahip olacağız. “Yaptığı bu özverili çalışmadan dolayı Muhittin Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

salpazariajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu