Ekonomi

Bybit, kurumsal yatırımcılar için kazançlı teklifiyle opsiyon ticaretinde çıtayı yükseltiyor

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası olan Bybit, profesyonel opsiyon tüccarlarının diğer platformlardaki ticaret geçmişlerini kullanarak Bybit’teki seçkin VIP seviyelerine erişebileceklerini duyurdu. Böylece, yeni opsiyon tüccarları, %0,01’e kadar düşük oranlarda sunulan yapıcı ve alıcı fiyatlarından yararlanabilecekler.

Profesyonel tüccarlar, işlem hacimlerini sıfırdan büyütmek zorunda kalmadan, diğer borsalardaki işlem hacimlerini kullanarak Bybit’in Opsiyonel İşlemlerine anında geçiş yapabilecek ve VIP ve Pro katmanlarına erişim elde edebilecekler. Ayrıca Bybit, yeni gelenleri mevcut statülerinden iki seviye daha yüksek VIP/Pro seviyeleri ile ödüllendiriyor.

Rakipleri çoğunlukla VIP+1 avantajları sunarken Bybit, uygun kullanıcılara VIP+2 ayrıcalıkları sunuyor. Örneğin, şu anda başka bir borsada ayda 100 milyon dolardan (Bybit’teki Pro1 seviyesine eşdeğer) opsiyon ticareti yapan kullanıcılar, Bybit’te bunun iki üst seviyesine erişimle anında Pro3’e geçebilir ve böylece çok daha düşük işlem fiyatlarından faydalanabilir.

Geçen yıl Bybit, Bitcoin, Ether ve Solana için türünün ilk örneği olan USDC ücretli opsiyon sözleşmelerini başlattı. Bybit’in Kombine Alım Satım Hesabı’nda Avrupa tipi sözleşmeler farklı forward sözleşme türleri ile kullanılabilmektedir. Bu sayede karmaşık pozisyonları tek tuşla açabilirsiniz.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “Bybit’e yeni gelenler, kullanıcılarımızın fırsatlarını artırmak ve kazançlarını artırmak için sürekli olarak yenilikçi yollar aradığımızı yakında anlayacaklar” dedi. “Bybit, kullanıcılarına piyasadaki en cazip teşvikleri sunmaya kararlıdır; Bu kampanya aynı zamanda opsiyon ticareti yapan kullanıcı topluluğuna olan bağlılığımızın da bir örneğidir. Platformumuzun profesyonel yatırımcıların aradığı yüksek düzeyde güvenilirlik ve fırsatlar sunduğundan eminiz. Her geçen gün daha da büyüyen ailemizde yeni kullanıcılarımızı da aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.”
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

konyaaltihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu