İş

Aytemiz ve GastroClub’dan işbirliği

Aytemiz, seçkin restoranlarda avantajlı fiyatlarla yeme-içme imkanı sunan GastroClub ile yeni bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda GastroClub üyeleri, Aytemiz istasyonlarından yüzde 3’e varan indirimlerle anında akaryakıt satın alabilecek.

Aytemiz, indirimli yiyecek ve içecek fırsatları sunan GastroClub ile yeni bir işbirliğini duyurdu. İş birliği kapsamında 1200’den fazla restoranda indirim yapan GastroClub üyeleri, Aytemiz istasyonlarında da yüzde 3’e varan indirimlerle akaryakıt alma fırsatını bekliyor. Her akaryakıt alımında geçerli olan kampanya 30 Ağustos’a kadar devam edecek.

Aytemiz istasyonlarından avantajlı fiyatlarla akaryakıt almak isteyen GastroClub üyeleri, “Hayat ayrıcalıkları” kategorisinden kampanya kodlarını aldıktan sonra Aytemiz Vaay uygulamasını indirip “Katılım kodunu girin” alanına kampanya kodunu giriyor. Böylece Türkiye’nin birçok seçkin restoranında avantajlı fiyatlarla yemek yiyen GastroClub üyeleri, Aytemiz istasyonlarından da %3’e varan indirimlerle akaryakıt satın alabiliyor.

Türkiye’nin en büyük yeme içme kulüplerinden biri olan GastroClub; 1200’den fazla seçkin restoranda sunduğu yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra market alışverişinden kuru temizlemeye, spor harcamalarından beslenmeye kadar birçok alanda üyelerine ek ayrıcalıklar sağlıyor. Tüm bu fırsatlarla birlikte GastroClub üyeleri artık Aytemiz istasyonlarına yakın avantajlı fiyatlarla satın alma fırsatına da sahip oluyor.

Teknolojiye meraklı ve tasarrufa önem veren sürücülerin tercihi olan Aytemiz Vaay uygulaması; çeşitli kampanyalar, indirimler ve teknolojik kolaylıklar sunuyor. Aytemiz Vaay ve şoförleri; Kışın soğuğunda veya yazın sıcağında araçlarından inmeden hızlı ve temassız bir şekilde yakıt alabilir. Aytemiz’in kendi bilişim ve pazarlama ekipleriyle geliştirdiği Vaay uygulamasının esnek altyapısı sayesinde Hepsiburada, İş Bankası (Pazarama), Arabaim.com ve Plodsi gibi firmaların uygulamalarından da Vaay avantajlarına ulaşılabiliyor. Ayrıca Aytemiz Vaay; GastroClub, Lastikborsasi.com ve Miniyol gibi iş ortaklıkları ile kullanıcılara özel fırsatlar sunmakta ve yeni işbirliklerine imza atarak Vaay ayrıcalıklarını genişletmeye devam etmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
pendik eşya depolama
Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu