Ekonomi

5 altcoin Binance’ten çıkarılma riskiyle karşı karşıya

Investing.com – Binance, sürekli olarak platformunda listelediği altcoin’lerin borsa standartlarına uygun olup olmadığını izlerken son olarak 5 altcoin’in kriterleri karşılamamaya başladığını bildirdi.

InvestingPro kullanın, profesyoneller gibi kazanın! %20 indirim kodu: INVTROZEL1A

Kodu nasıl kullanacağınızdan emin değil misiniz? Adım adım gösterdiğimiz videoyu izleyebilirsiniz.

Sorularınız için destek birimimize buradan ulaşın.

Kripto piyasasının en büyük borsası Binance, ticaret kalitesini korumak adına belirlediği kriterleri karşılamayan altcoin’leri izlemeye alırken standartlarında bir düzelme olmaması durumunda ilgili varlığın ticaretinin sonlanmasına karar veriyor. Binance, ayrıca izleme etiketine sahip altcoin’lerin değerlendirme sürecinde ticaretine izin verirken yatırımcılara bu varlıklara yatırım yaparken bir test uygulanıyor ve ek kullanım koşullarının kabul edilmesi isteniyor.

5 altcoin platformdan kaldırılma riskiyle karşı karşıya

Binance tarafından yapılan son duyuruda EPX, FOR, WNXM, UNFI ve WAVES adlı kripto paralar borsa standartlarını karşılamadığı için izleme etiketi aldı. Bu etiket, bu varlıkların mevcut durumda borsa kriterlerini karşılamadığı ve yakın zamanda platformdan kaldırılabileceği anlamını taşıyor.

Kripto varlıkların hangi kriterleri koruması gerekiyor?

Dünyanın en büyük kripto borsasında işlem gören kripto para birimlerinin platformda ticarete başlamasının ardından belli standartları koruması bekleniyor.

Bu kriterler arasında kripto varlık, belli bir projenin yerel varlığı ise, geliştiricilerin projeye bağlılığı, projeyi geliştirme ya da belirli bir kalitede tutma, varlığın işlem hacmi ve likidite ilk sıralarda yer alıyor.

Bu kriterlerden bir ya da birkaçının yerine getirilmemesi durumunda kripto varlık, Binance’in işlem platformundan çıkarılma riskiyle karşı karşıya kalıyor. Binance’te yakın izlemeye alınan kripto paralardan EPX, bugün en çok değer kaybeden altcoin olurken WNXM ve UNFI sabit kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elvankent Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu